שאלות נפוצות

ריכזנו את כל השאלות הנפוצות שיש ללקוחות חדשים ולמתלבטים.

איך Pland שונה ממערכות אחרות?

המערכות הלא ישראליות מציעות ממשקים נוחים ליצירת אתרים ודפי נחיתה מקצועיים, אך אינן כוללות תמיכה בעברית. לעומתן, המערכות הישראליות להקמת אתרים ודפי נחיתה עם תמיכה בעברית לא מאפשרות עיצוב ורמת גימור מקצועיים. -Pland אנו שמים דגש על יצירת אתר ודפי נחיתה מקצועיים עם עיצובים מודרניים, ולא מתפשרים על תמיכה מלאה בעברית.

האם יש צורך בידע בתכנות או בעיצוב?

לא. אחד העקרונות שמנחים אותנו ב-Pland הוא שרוב האנשים אינם מעצבים: לא מבינים בשילובי צבעים, במרווחים, בפריסות, בסוגי וגדלי גופנים, ובהתאמת הדף לגדלים שונים של מסכים. לכן, שילבנו עשרות ערכות צבעים ורכיבי תוכן מוכנים מראש, המותאמים באופן אוטומטי לכל גדלי המסכים. לא תצטרכו לקבל החלטות עיצוביות קריטיות - הזינו את התוכן, התמונות והשירותים שלכם והאתר שלכם ייראה מהמם ללא מאמץ נוסף.

האם האתר ודפי הנחיתה מותאמים גם למסכי טלפון נייד וטאבלטים?

כן. כל דף שנוצר במערכת Pland מותאם אוטומטית לכל גדלי המסכים: סמארטפונים, טאבלטים, לפטופים ומסכים גדולים. אין צורך לעצב מספר גרסאות של הדף שלכם בדומה למערכות אחרות.

האם האתר יכול להתממשק למערכות אחרות?

כן. נכון להיום אנו מציעים ממשק באמצעות Webhook למערכות הפנימיות שלכם, או למערכות כדוגמת Zapier המאפשרות חיווט של נתוני הלידים שלכם לאן שתרצו. בעתיד הקרוב אנו נפתח מספר ממשקים ייעודיים למערכות שיווק, אוטומציות וניהול לקוחות ישראליות פופלוריות.

האם ניתן להוסיף סקריפטים חיצוניים לאתר?

אנו מאפשרים לחבר לדפים Tag Manager של גוגל. כך תוכלו להוסיף סקריפטים חיצוניים לאתר ולדפים שלכם בקלות ובמהירות.

איך ניתן למדוד כמות כניסות ומקורות הגעה לאתר שלי?

באמצעות ממשק עם Tag Manager של גוגל, תוכלו לחבר איזה מערכות אנליטיקה שתרצו, כדוגמת גוגל אנליטיקס ומיקרוסופט Clarity החינמיות.

האם ניתן לקבל תשלומים עבור מוצרים ו\או שירותים?

נכון להיום ניתן לחבר קישורים חיצוניים לכל מערכת סליקה שתרצו. כך, במידה והקמתם דף תשלום במערכת סליקה חיצונית, תוכלו לקשר אליו מתוך האתר או דף הנחיתה שהקמתם ב-Pland. ישנן מספר מערכות ישראליות המאפשרות קבלת תשלומים, בהן חשבונית ירוקה, משולם, eventer ו-eventbuzz. לא ניתן כיום לנהל חנות, מלאי והזמנות באמצעות Pland, ולא ניתן לקבל תשלומים ישירות דרך המערכת. אנו מתכוונים בעתיד הקרוב לפתח את אפשרויות תשלום, ניהול מלאי ומוצרים, ותכונות של חנות.

האם ניתן להזמין לחשבון אחד כמה אנשים לעצב ולערוך את האתר ודפי הנחיתה?

כן. תוכלו להזמין כמות בלתי מוגבלת של עובדים, לקוחות ושותפים לחשבון שלכם, עם הרשאות מוגבלות, כדי שיוכלו לעזור לכם להקים, לערוך ולנהל את האתר ואת דפי נחיתה והלידים במערכת Pland.

האם ניתן לבנות אתר ודפי נחיתה באמצעות הטלפון?

נכון להיום יש להשתמש במחשב כדי ליצור את האתר והדפים, ולא ניתן לבנות אותם דרך הנייד. עם זאת, ניתן לגשת לחשבון שלכם דרך הנייד, לצפות בלידים ולבצע פעולות נוספות. אנחנו עובדים בימים אלה על האפשרות שתוכלו להקים ולערוך את האתר ואת דפי הנחיתה מהנייד שלכם.
פשוט וקל לשימוש

המערכת שלנו פשוטה ואינטואיטיבית, ומתאימה גם למי שאינו טכנולוגי כלל.

עיצובים יפים ומודרניים

לא צריך להבין בעיצוב, ולא צריך לשלם למעצב ו/או למתכנת בשביל להקים אתר יפה.

תמיכה מלאה בעברית

הסוף לסימני שאלה בתחילת המשפט, לגופנים בסיסיים ולעיצובים שתומכים רק בכתיבה משמאל לימין.

“התחלתי לקבל כל כך הרבה לידים... סוף סוף יש לי אתר שנראה טוב! ממש קל לבנות אותו - 5 דקות זאת האמת”
מור - מייסדת קורס "אומץ מקצועי"
מור
מייסדת קורס "אומץ מקצועי"

בנו את האתר שלכם בקלות ובמהירות

התחילו לבנות בחינם את אתר החלומות שלכם. כל מה שצריך זה להירשם ולהתחיל לעבוד.

צילום מסך - המחשה של מערכת Pland