בניית אתר בקלות ובמהירות

Pland היא מערכת בניית האתרים המהירה והאינטואיטיבית ביותר

עד שלא מנסים להקים אתר עם Pland לא יודעים כמה זה פשוט. המערכת מתמקדת בלקוחות שאינם מתפרנסים מבניית אתרים - בעלי עסקים ומשווקים - ומוציאה מהמשוואה מורכבויות באמצעות כלים חכמים. עם Pland, כל אחד יכול להפוך לבונה אתרים ללא קשר לרקע המקצועי שלו. אין צורך בידע בעיצוב ואו תכנות, וגם לא לשלם למעצב או מתכנת.

רכיבים מוכנים מראש
רכיבים מוכנים מראש
המערכת כוללת ספרייה מגוונת של רכיבים מוכנים מראש. למשל, המלצות וציטוטים של לקוחות, טופסי השארת פרטים, פרטי יצירת קשר ומפת ניווט, רשימות שירותים שהעסק שלכם מציע, ועוד. לכל קטגוריה של רכיבים יש מספר רב של עיצובים, וכל הרכיבים כבר מותאמים אוטומטית לכל גודל מסך (רספונסיביים).
ערכות עיצוב מוכנות
ערכות עיצוב מוכנות
ב-Pland יש גם ספרייה של ערכות עיצוב מוכנות מראש שמתאימות לכל סגנון וסוג מיזם. החל מערכות בהירות וקלילות עם גופן מעוגל, עד לערכות צבעים כהות ורציניות עם גופנים מרובעים. עשינו הכל כדי שתוכלו להקים אתר מהמם בכמה שפחות לחיצות עכבר. אם תרצו, תוכלו גם לבחור את הצבעים והגופנים שלכם.
ממשק פשוט ואינטואיטיבי
ממשק פשוט ואינטואיטיבי
המערכת שלנו מדברת בשפה שלכם. אנחנו יודעים שמונחים מקצועיים לא תמיד ברורים לכולם, וממשקים שעמוסים בכפתורים ללא הסבר עשויים להיראות מאיימים. לכן ב-Pland יצרנו עבורכם ממשק נוח ונגיש בשפה פשוטה וברורה, כדי שתוכלו להקים אתרים ודפי נחיתה מקצועיים ללא מעצב וללא מתכנת.

בנו את האתר שלכם בקלות ובמהירות

התחילו לבנות בחינם את אתר החלומות שלכם. כל מה שצריך זה להירשם ולהתחיל לעבוד.

צילום מסך - המחשה של מערכת Pland