אתרים נגישים

ב-Pland השקענו בהנגשת האתרים שבונים אצלנו, ואנו מספקים כלים כדי שיבטיחו שהאתר שלכם יהיה מונגש.

המודעות לגבי הנגשת אתרים עלתה רבות בשנים האחרונות, והפכה לסטנדרט בתחום בניית אתרים. עם זאת, התחום מעורר בלבול בקרב בעלי אתרים ובוני אתרים. ב-Pland החלטנו לפשט את אפשרויות ההנגשה ולהסיר את מסך הערפל הסובב את הנושא.

הנגשה ברמת הקוד
הנגשה ברמת הקוד
חלק מהתליך הנגשת אתר כרוך בפעולות "בלתי נראות" מבחינת עיצוב, אבל מאוד משמעותיות ברמת הקוד של האתר, ומספקות לבעלי מוגבלויות אפשרויות ניווט והבנת תוכן האתר בצורה מיטבית. האתר שלכם ב-Pland נבנה אוטומטית עם קוד נגיש, בו אותן פעולות מוטמעות מראש.
הצהרת נגישות אישית
הצהרת נגישות אישית
כל עסק מחויב בהצהרת נגישות מקוונת בה מפורטים הפעולות שבוצעו להנגשת האתר, מידע אודות פעולות נגישות אותן העסק מציע, וכן פרטים של רכז הנגישות בארגון. Pland מאפשרת לכם למלא את הפרטים הרלוונטיים לעסק שלכם ויוצרת עבורכם אוטומטית הצהרת נגישות בתפירה אישית.
בדיקת נגישות רוחבית
בדיקת נגישות רוחבית
כדי שהאתר שלכם יישאר תמיד מונגש, יש לבצע בדיקת נגישות באופן תדיר, כדי לוודא שלא שכחתם להוסיף תיאור לתמונה, קישור לכפתור או כל פרט נוסף שיכול להפריע לנגישות האתר. Pland מספקת כלי בדיקת נגישות רוחביים שמאפשרים לכם לבדוק את האתר שלכם בקלות ולתקן כל בעיה שיש בו.
סרגל נגישות לאתר
סרגל נגישות לאתר
למרות שלא חובה להוסיף אותו, בעלי אתרים רבים מעוניינים להוסיף סרגל נגישות לאתר שלהם, שמאפשר למבקרים שלהם לשנות את האתר כך שיהיה נגיש להם. Pland מספקת סרגל נגישות שתוכלו להוסיף בלחיצת כפתור לאתר שלכם.

בנו את האתר שלכם בקלות ובמהירות

התחילו לבנות בחינם את אתר החלומות שלכם. כל מה שצריך זה להירשם ולהתחיל לעבוד.

צילום מסך - המחשה של מערכת Pland