עצבו את האתר שלכם בקלות

באמצעות מערכת בניית האתרים של Pland - לעצב את האתר שלכם זה יותר קל מתמיד

Pland היא מערכת שמשנה את כל חוקי המשחק בעיצוב אתרים. המערכת מתמקדת בלקוחות ללא כישורי עיצוב, ומציעה ממשק ידידותי בצורה יוצאת דופן לעיצוב אתרים. ביצוע פעולות במערכת מרגיש טבעי, ולא צריך “להילחם” במערכת כדי לייצר אתרים ודפי נחיתה מהממים.

ערכות צבעים מוכנות
ערכות צבעים מוכנות
בואו נודה, רובנו איננו מעצבים מקצועיים, ואין לנו התמחות בהתאמת צבעים. לכן, המערכת מציעה עשרות ערכות צבעים מוכנות, שמתאימות לכל סגנון. החל מצבעים בהירים ושמחים, עד לערכות כהות בעלות צבעים שיוצרים תחושת רצינות. הערכות כוללות גופנים תואמים שיעצימו את אופי המותג שלכם.
התאמה אוטומטית לכל המסכים
התאמה אוטומטית לכל המסכים
התאמת האתר לכל רוחב מסך הנו משימה חשובה, אך במערכות בניית אתרים (אחרות) ההתאמה מתבצעת ידנית - צריך לעצב מספר גרסאות של האתר, כל פעם עם רוחב מסך שונה. לעומת זאת, עם Pland כל הרכיבים שתוסיפו לאתר ולדפי הנחיתה שלכם מותאמים אוטומטית לכל גודל מסך.
החלפה מהירה של עיצובים
החלפה מהירה של עיצובים
לעתים מתחשק לנו לרענן את האתר שלנו, לשנות קצת צבעים וסגנון. Pland מאפשרת לכם להחליף את ערכת הצבעים באתר שלכם ללא מאמץ, וללא צורך לעבור בכל הדפים ולבצע התאמה ידנית. מתחשק לכם לעצב מחדש את דף הבית? רוצים להחליף את הצבע הראשי? רוצים עיצוב אחר לרכיב ההמלצות? Pland מאפשרת זאת בלחיצת כפתור.

בנו את האתר שלכם בקלות ובמהירות

התחילו לבנות בחינם את אתר החלומות שלכם. כל מה שצריך זה להירשם ולהתחיל לעבוד.

צילום מסך - המחשה של מערכת Pland